Contact

 


Hieronder vind u alle Zusters per provincie. Klik op de foto en bezoek de Facebookpagina van de Zuster. Daar post zij regelmatig updates over waar haar producten te koop zijn! Onder de foto kunt u tevens lezen welke producten van Zuster Evie uw lokale Zuster in haar assortiment heeft!

Zuster Evie Formule Hoofdkantoor

 

studio27_3a9411hr

Formulemanager: Eline Tromp-Vrielink
Tel: 06-81565576
info@zusterevie.nl
KVK: 60750375 te Breda
BTWnr: NL141405181B03

Uw lokale Zuster in Brabant:

Coördinatrice voor alle Zusters in Brabant: Zuster Evie Vlijmen (vlijmen@zusterevie.nl)

Zuster Evie Vlijmen Franka Verriet

Zuster Evie Vlijmen
Franka Verriet
06-36341113
vlijmen@zusterevie.nl
puike potten

Zuster Evie Best
Ivanka v/d Vorstenbosch
06-21704244 best@zusterevie.nl
hangop & puike potten

Zuster Evie
Dongen-Vaart
Sabine v. Dooren
06-19234708
dongenvaart@zusterevie.nl
 puike potten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Telefoon

Zuster Evie Valkenswaard
06-27291230
valkenswaard@zusterevie.nl
hangop

wilma

Zuster Evie
Sint Oedenrode
Wilma vd Linden
0653751493
sintoedenrode@zusterevie.nl
hangop & puike potten

Zuster Evie Heesch
Suzanne van Doorn
0626936804
heesch@zusterevie.nl
puike potten

Zuster Evie Koolwijk
Chantal Spanjers
06-22021480
koolwijk@zusterevie.nl
hangop

Uw lokale zuster in Limburg

 

nicole-gooren

Zuster Evie Lottum
Nicole Gooren
06-15374096
lottum@zusterevie.nl
puike potten

 

 

 

 

 

Uw lokale Zuster in Gelderland

Coördinatrice voor alle Zusters in Gelderland: Zuster Evie Wijchen (wijchen@zusterevie.nl)

foto-monique

Zuster Evie Wijchen
Monique Heijmen
06-53678936
wijchen@zusterevie.nl
hangop & puike potten

pasfoto

Zuster Evie Borculo
Annet Nijbroek
06-11062699
borculo@zusterevie.nl
hangop & puike potten

maaike

Zuster Evie Arnhem
Maaike Waarts
06-28757722
arnhem@zusterevie.nl
hangop & puike potten

sn6037

Zuster Evie Nijkerk
Sanne v. Leeuwen
06-23762278
nijkerk@zusterevie.nl
puike potten

 

 

 

 

 

 

 

 

Zuster Evie Doetinchem
Patricia Eelderink
06-23847692
doetinchem@zusterevie.nl
puike potten

 

Zuster Evie Apeldoorn
Pauline en Jelle
06-58778523
apeldoorn@zusterevie.nl
puike potten

Uw lokale zuster in Utrecht

420703_10200438855485850_1527004261_n

Zuster Evie IJsselstein
Xiomara Rijker
06-40024973
ijsselstein@zusterevie.nl
hangop

Karin Verhoeven

Zuster Evie Hagestein
Karin Verhoeven
hagestein@zusterevie.nl
06-14356328
hangop & puike potten

Zuster Evie Amersfoort
Jeannette Bijl
06-14144158
amersfoort@zusterevie.nl
puike potten & hangop

 

 

Uw lokale Zuster in Zuid Holland

img_8952

Zuster Evie Zwijndrecht
Marie-Christy Wijbrandi
06-83605144
zwijndrecht@zusterevie.nl
hangop & puike potten

Zuster Evie Den Haag
Jytte Woltman
06- 42146784
denhaag@zusterevie.nl
puike potten

Zuster Evie Capelle ad IJssel
Marjorie Leeuwin
capelleaandenijssel@zusterevie.nl
06-31160549
puike potten

 

 

 

Uw lokale Zuster in Noord Holland

100_1632

Zuster Evie IJmuiden
Daisy Demmers
06-42410354
ijmuiden@zusterevie.nl
hangop & puike potten

Sylvia Goedhart hoorn@zusterevie.nl 06-12397084 puike potten

Zuster Evie Hoorn Sylvia Goedhart
hoorn@zusterevie.nl
06-12397084
puike potten & hangop

 

 

 

 

Uw lokale Zuster in Zeeland

foto-cynthia

Zuster Evie
Krabbendijke
Cynthia Verton
06-52697176
krabbendijke@zusterevie.nl
hangop

Solange de Koster

Zuster Evie Biervliet
Solange de Koster
06-10636167
biervliet@zusterevie.nl
hangop

Zuster Evie Burgh-Haamstede
Marielle Schiewold
06-36357438
burgh-haamstede@zusterevie.nl
puike potten