Contact

 


Hieronder vind u alle Zusters per provincie. Klik op de foto en bezoek de Facebookpagina van de Zuster. Daar post zij regelmatig updates over waar haar producten te koop zijn! Onder de foto kunt u tevens lezen welke producten van Zuster Evie uw lokale Zuster in haar assortiment heeft!

Zuster Evie Formule Hoofdkantoor

Leiweg 2e

5386 KR Geffen

info@zusterevie.nl

Directeur: Eline Tromp-Vrielink
Tel: 06-81565576
info@zusterevie.nl
KVK: 60750375 te Breda
BTWnr: NL141405181B03

Denise van Dommelen
Hoofdzuster Inkoop & Logistiek
inkoop@zusterevie.nl

Disclaimer Cookies

Leveringsvoorwaarden

Uw lokale Zuster in Brabant:

Coördinatrice voor alle Zusters in Brabant: Zuster Evie Vlijmen (vlijmen@zusterevie.nl)

Zuster Evie Vlijmen
Franka Verriet
06-36341113
vlijmen@zusterevie.nl
puike potten, zalige zoetigheden

Zuster Evie Best
Ivanka v/d Vorstenbosch
06-21704244 best@zusterevie.nl
hangop & puike potten & zalige zoetigheden

Zuster Evie
Dongen-Vaart
Sabine v. Dooren
06-19234708
dongenvaart@zusterevie.nl
 puike potten & zalige zoetigheden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zuster Evie Valkenswaard
Chantal Spanjers
06-27291230
valkenswaard@zusterevie.nl
hangop

Zuster Evie
Sint Oedenrode
Wilma vd Linden
0653751493
sintoedenrode@zusterevie.nl
hangop & puike potten & zalige zoetigheden

Zuster Evie Heesch
Suzanne van Doorn
0626936804
heesch@zusterevie.nl
puike potten

Zuster Evie Drunen
Sabrina Maas
0620592511
drunen@zusterevie.nl
hangop

 

 

 

 

 

 

Uw lokale Zuster in Gelderland

Coördinatrice voor alle Zusters in Gelderland: Zuster Evie Wijchen (wijchen@zusterevie.nl)

Zuster Evie Wijchen
Monique Heijmen
06-53678936
wijchen@zusterevie.nl
hangop & puike potten & zalige zoetigheden

Zuster Evie Borculo
Annet Nijbroek
06-11062699
borculo@zusterevie.nl
hangop & puike potten

Zuster Evie Arnhem
Maaike Waarts
06-28757722
arnhem@zusterevie.nl
hangop & puike potten

Zuster Evie Nijkerk
Sanne v. Leeuwen
06-23762278
nijkerk@zusterevie.nl
puike potten

 

 

 

 

 

 

 

 

Zuster Evie Laag-Keppel
Gerda Klein
06-20224994
laagkeppel@zusterevie.nl
hangop

 

Zuster Evie Apeldoorn
Pauline en Jelle
06-58778523
apeldoorn@zusterevie.nl
puike potten

Uw lokale zuster in Utrecht

Zuster Evie IJsselstein
Xiomara Rijker
06-40024973
ijsselstein@zusterevie.nl
hangop & puike potten

Zuster Evie Hagestein
Karin Verhoeven
hagestein@zusterevie.nl
06-14356328
hangop & puike potten & zalige zoetigheden

Zuster Evie Amersfoort
Jeannette Bijl
06-14144158
amersfoort@zusterevie.nl
puike potten & hangop

Zuster Evie Abcoude
Astrid Coster
abcoude@zusterevie.nl
06-20876102
puike potten

 

Uw lokale Zuster in Zuid Holland

Zuster Evie Den Haag
Jytte Woltman
06- 42146784
denhaag@zusterevie.nl
puike potten

Zuster Evie Capelle ad IJssel
Marjorie Leeuwin
capelleaandenijssel@zusterevie.nl
06-31160549
puike potten

 

 

 

Uw lokale Zuster in Noord Holland

Zuster Evie IJmuiden
Daisy Demmers
06-42410354
ijmuiden@zusterevie.nl
hangop & puike potten

Zuster Evie Hoorn Sylvia Goedhart
hoorn@zusterevie.nl
06-12397084
puike potten & hangop

Zuster Evie Anna Paulowna
Simone Leguit
06-28101657
annapaulowna@zusterevie.nl
puike potten & zalige zoetigheden

 

Zuster Evie Zaandam
Tamara Wiggers
06-22358319
zaandam@zusterevie.nl
puike potten

 

Uw lokale Zuster in Zeeland

Zuster Evie
Krabbendijke
Cynthia Verton
06-52697176
krabbendijke@zusterevie.nl
hangop en puike potten

Zuster Evie Biervliet
Solange de Koster
06-10636167
biervliet@zusterevie.nl
hangop en puike potten

Zuster Evie Burgh-Haamstede
Marielle Schiewold
06-36357438
burgh-haamstede@zusterevie.nl
puike potten